Ik vind het fijn om na een lange dag op de bank te ploffen met een goede serie. Ik heb een aardige lijst aan series die ik volg, maar zo nu en dan probeer ik iets nieuws. Zo heb ik een tijd geleden (lees: maanden geleden) de serie Suits opgezet, maar ik kwam er écht niet doorheen. Ik kon mijn aandacht er niet bijhouden en ik ben steeds weer gestopt met kijken. Een paar weken geleden ben ik het weer gaan proberen en inmiddels heb ik de vier seizoenen bekeken. Het is zo’n leuke serie! And this is why..
- Donna. Donna staat echt op nummer één! Zij is een onwijs leuk personage, sarcastisch en zegt alles recht voor zijn raap. Daarnaast is het ook een onwijs goede vriendin. Dit spreekt me erg aan!
- Harvey verdiend ook wel een plekje in dit lijstje. Deze man trekt me steeds weer opnieuw aan met zijn slimme ‘gedoe’. Hoewel hij een arrogante uitstraling heeft, prik je daar eigenlijk heel snel doorheen.
- Er is een hele episode gewijd aan katten. Jawel!Pluspunt!
- Je wilt episode na episode blijven kijken om te weten hoe het verder gaat.
- Met andere woorden: het is spannend.
- Er zit ook een hoop humor in verwerkt.
- Er gebeuren dingen die je niet verwacht. Oh en ik moet me zo hard inhouden om geen spoilers te geven!
Ken je deze serie?
whahaha ja die aflevering met de kat! Geweldig!!!!
Ik heb ze allemaal al gezien gewoon op tv, maar volg nu White Collar op Netflix, en die zul jij dan ook wel erg leuk gaan vinden als je die nog niet kent 😉
X
mijn vriend kijkt dit ook en vind het geweldig haha, nu ben ik wel benieuwd..
Ik vind dit ook zo’n fijne serie! En mooie mensen!
Ee hele aflevering gewijd aan katten? Klinkt leuk, haha :p Ik heb al veel over deze serie gehoord, wie weet zal ik die ook binnenkort gaan kijken 🙂
Dit is echt mijn favoriete serie! Vind het ook zo jammer dat niet alle seizoenen op netflix staan. Om het zonder ondertiteling te kijken vind ik zonde door alle moeilijke advocaten woorden die ze gebruiken waardoor je niet elk moment kan genieten hahaah.
Liefs
Deze serie staat op mijn lijstje!
Ik hoor zoveel goede verhalen over deze serie, maar ik zou niet zo snel beginnen. Ik weet eigenlijk niet waarom.
Kan het kloppen dat je na de reactie wordt doorgestuurd naar een andere site. Ik kwam ineens op shoppingmonckey terecht ofzo.
Hoi Claudia, ik heb hier zelf geen last van en ik heb er ook nog niemand over gehoord, maar ik ga het zeker nakijken. Bedankt voor het doorgeven! 😆
Ik heb de nodige afleveringen gezien en vond het zeker een hele leuke serie. Op een gegeven moment had ik op dat tijdstip een cursus en is het er bij ingeschoten maar wil het zeker nog een keertje volledig gaan kijken!
Ik ben net begonnen aan Orphan Black, maar ik denk dat ik dit hierna ga kijken!
Je hebt me enthousiast gemaakt!
Orphan black is ook een goede serie!
Misschien toch maar eens gaan doen dan ;-). Ik volg niet de blacklist.
Yaaay, het beste artike van vandaag dat ik heb gelezen! Ik ben echt verliefd op Suits ( en op Donna en Harvey en Rachel en Louis… ) Ik was vanaf aflevering één al veslaafd. Ik vind het gewoon een superawesomefantastische serie. Harvey is mijn favoriet, ook al is het eigenlijk een arrogante son of a bitch 😉 In de zomer komt seizoen 4 op Netflix dus ik kan niet wachten.
De eerste paar seizoenen keek ik achter elkaar, maar het laatste seizoen (het begin) trok me niet zo. Nu hoor ik van mijn ouders dat het einde weer helemaal geweldig is, dus misschien pak ik het weer op!
En idd, DONNA<3
Dat is zeker zo! Ik ben heel benieuwd hoe het nu verder gaat.
Aaah Suits vond ik ook zo leuk!
Gelukkig begint het bijna weer!
Ik wil er binnenkort ook mee beginnen als ik sommige een beetje af heb gekeken. Volg er op dit moment 4 hahah!
Welke andere series volg je?
Mijn vriend kijkt deze serie ook graag, ik kan mij er niet zo in vinden..